FİRMA PROFİLİ

Yıldız Proje, alanında uzman ekibiyle, proje ve uygulama hizmetleri vermektedir. Çalışma faaliyetlerinde global çözümleri, modern tasarımları ilke edinerek müşteri memnuniyetini önemsemektedir. Mühendislik Mimarlık Taahhüt Müşavirlik çalışmalarında, estetik, pratik, ekonomik, çevre dostu, kalite ve güven odaklı değerlere bağlı kalmaktadır.

NEDEN BİZ?

Yaşam yerlerinizi inşa ederken, kaliteli malzemeler kullanıyoruz. Yapılarınızı uzun süreli sağlıklı kalmasını ve temel ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak şekilde tasarlıyoruz. Bunları yaparken aynı zamanda tasarımlarınızı iyi planlamalar yaparak ve iyi analiz ederek, ekonomik çözümlere kavuşmanızı sağlıyoruz.

Tasarımların aksamaması için gerekli çalışmaları yaptıktan sonra raporları iyi bir şekilde inceliyoruz. Belirlenen rakamlara, takvime uyularak yapılan işler sonrası çalışmalarımız pratik çözümlere ulaşmaktadır.

Müşterilerin gereksinimlerini önemseyerek hareket ediyoruz. Odak noktamız olarak çıktığımız bu yolda, çözüme kavuşan problemleriniz sonrası, kendinizi kusursuz bir çalışmanın içinde bulacaksınız.

Modern sistemlerle örtülü tasarımlarımızı, çağımıza uygun olarak gerçekleştirmekteyiz. Standartlara uygun, profesyonel bir ekip ile yapılan çalışmalarla beraber, yapılarınız ergonomik tasarımlara ulaşacaktır.

Yapılan tasarımlar öncesi ve sonrası, daima yanınızda olacak teknik desteğimiz ile istediğiniz modelleme, keşif, analiz, sonuç, değerlendirme aşamaları hakkında anında bilgi sahibi olabileceksiniz.

İnsanların, güven ortamında ve konforlu bir şekilde yaşayabileceği yapılar, tasarımlar gerçekleştirmek.

Proje tasarımı ve uygulama konusunda kendimizi sürekli yenileyerek, yeni çözümler üretmek. Teknolojiyi yakından takip ederek, modern yapıların inşasında rol oynamak.