Neler Yapıyoruz?

Her şey planladığınız gibi

PROJE TASARIMI

En modern tasarımlarla birlikte, yapılarınız, ergonomik, güvenli ve refah dolu yapılara dönüşecektir. Yeşil dostu, minimum yıllık ısıtma enerjini sağlayan, ekonomik, kaliteli ve yönetmeliklere uygun tasarımlar yapılmaktadır.

DEVAMINI OKU

PROJE YÖNETİMİ

Projelerin yapım aşamasından bitmesine kadar geçen sürede ve projenin tamamlanmasından sonraki süreçleri kapsayan yönetim anlayışımızla; projeleriniz, belirlenen takvimde yapılır, güvenli yapılar inşa edilir.

DEVAMINI OKU

MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK

Mühendislik hizmetlerimiz sayesinde, işlerinizin teknik kısmı, profesyonel ekibimiz tarafından analiz edilir ve bu analiz sonuçları başarıyla raporlanır. Yapılan incelemeler sonrası, çağdaş çözümlerle ile birlikte gerekli planlamalar, tasarımlar, değerlendirmeler yapılır.

DEVAMINI OKU

DEPREM TESTİ

Deprem testi yapmak için öncelikle yapıya ait projeler talep edilir. Yapınıza ait statik, mimari proje olması durumunda bu projelerden keşif yapılır

DEVAMINI OKU

GÜÇLENDİRME

Yıldız Proje, güçlendirme projesi tasarımlarında, yapıya ait raporları irdeleyerek kesiti yetersiz, beton dayanımı düşük veyahut korozyona uğramış donatı çeliklerinin değerlerini inceler. Yapının asgari veya kapsamlı projelerine ulaşır.

DEVAMINI OKU

ENERJİ KİMLİK BELGESİ

Enerji Kimlik Belgesi, Türk kanun ve yönetmeliklerine göre zorunlu göstergedir. 5627 Sayılı Enerji Verimliliği Kanunu ve bu kanuna bağlı Binalarda Enerji Performansı yönetmeliğinde tanımlanmıştır.

DEVAMINI OKU

TAAHHÜT

Yapıların taahhüt edilmesiyle beraber projelerin yapımında bitimine kadar gerekli malzeme, maliyet, planlamaların sorumluluğu alınır. Bu sorumlulukta, elverişli bir zemin hazırlanıp, karşılıklı uzlaşılan tasarım, maliyet, sözleşme şartları hassasiyetle yerine getirilir.

TAAHHÜT

TADİLAT & DEKORASYON

Yapılarınızın yenilenmesi, parlak fikirlerle dekore edilmesi, tamiratlarının yapılması, yalıtım malzemelerinin uygulanması, ek sistemlerle yapılara yeni tasarımlar katılması gibi pek çok işlemleriniz başarıyla gerçekleştirilmektedir.

DEVAMINI OKU

ÇATI & CEPHE

Çatıların; yapımı, yenilenmesi, su yalıtımı yapılması modern çözümlerle desteklenip uygulanmaktadır. Aynı zamanda dış cephelerin dekorasyonu, ses yalıtımları, cephelerin yenilenmesi, cephe projeleri hizmetleri verilmektedir.

DEVAMINI OKU